Anasayfa Hakkımızda Kadromuz İletişim
Hakkımızda

BUders (www.buders.com) bünyesinde sadece matematik derslerine odaklanan www.bumatematikozelders.com, 2012 yılı itibari ile 2009 yılında kurulmuş olan www.buders.com sitemizin ardından hizmete başlamıştır. Böyle bir oluşuma gitmekteki amacımız özel ders alınan en yoğun ders olan matematik alanında sizlere daha verimli ve daha iyi hizmet sunmaktır. BUders kadromuz Boğaziçi Üniversitesi Eğitim Fakültesi mezunu deneyimli öğretmenlerden oluşmaktadır. Boğaziçili öğretmenlerden özel ders almanın ayrıcalıklarının başlıcaları; Boğaziçili öğretmenlerin matematik alanında uzman kişiler olmaları, özel ders konusunda tecrübeleri ve eğitim hayatları başarılarla dolu kişiler olmaları nedeniyle iyi bir rol model oluşturmalarıdır.


Buders eğitim kadrosundaki Boğaziçili matematik öğretmenlerini özel ders piyasasında bulunan birçok özel ders öğretmeninden ayıran en önemli özellik- lerden birisi de matematik ve geometri derslerini ingilizce olarak da anlatabil- meleridir. Özellikle IB ve AP programlarında eğitim gören öğrencilerin karşılaşacakları ingilizce matematiği anlama problemine, ingilizce matematik eğitimi almış deneyimli kadromuz ile çözümler sunabilmekteyiz. Buders Özel Ders ailesi olarak vizyonumuz özel ders konusunda İstanbul'da güvenilir, ilk akla gelen ve en çok tercih edilen kurumlardan biri olmaktır. Buders matematik özel ders ailesi olarak İstanbul'un hemen hemen bütün semtlerinde matematik ve geometri özel derslerini evinizin rahatlığına getirmekteyiz.


Matematik ve geometri özel ders hizmetimizi YGS-LYS (üniversite giriş sınavları), TEOG (temel eğitimden ortaöğretime geçiş sınavı), ALES (akademik lisansüstü eğitim sınavı), DGS (dikey geçiş sınavı), SAT, GMAT, GRE (yurt dışı eğitim sınavları) gibi sınavlara hazırlık ve ilköğretimden üni- versiteye kadar geniş bir yelpazede okul derslerine yardımcı olarak sunmaktayız. Kısacası bir öğrenci eğitim hayatının hangi aşamasında matematik problemi ile karşılaşırsa karşılaşsın Buders ekibi olarak yanındayız. Bugüne kadar birçok öğrencimizi başarıya ulaştırdık ve ulaştırmaya da devam edeceğiz.

Saygılarımızla,
Buders Ekibi