Anasayfa Hakkımızda Kadromuz İletişim
Online Matematik Özel Ders

BUders online matematik özel derslerimiz sayesinde Türkiye'nin ve dünyanın neresinde olursanız olun, ilköğretimden üniversite seviyesine kadar tüm matematik ve geometri derslerinde karşılaştığınız problemlerin üstesinden gelmeniz için yanınızdayız. Online özel derslerimiz Boğaziçi Üniversitesi mezunu deneyimli matematik öğretmenleri tarafından verilmektedir. Dersler Türkçe veya ingilizce olarak işlenebilmektedir.

Online olarak yardımcı olunan matematik dersleri:

- İlköğretim düzeyi 4., 5., 6. ve 7. sınıf okul derslerine yardımcı matematik dersleri

- 8. sınıf okul derslerine yardımcı matematik ve LGS sınavı hazırlık matematik dersleri

- 9., 10. ve 11. sınıf okul derslerine yardımcı matematik ve geometri dersleri

- 12. sınıf okul derslerine yardımcı matematik ve TYT-AYT sınavı hazırlık matematik ve geometri dersleri

- AP ve IB matematik dersleri (AP Calculus (AB-BC)), (High Level IB Mathematics)

- Üniversite düzeyi (İngilizce veya Türkçe): Calculus-1, Calculus-2, Lineer Cebir, Diferansiyel Denklemler, Ayrık Matematik, Olasılık ve İstatistik, Sayısal Analiz, Kompleks Analiz, Sonlu Matematik, Sosyal Bilimler için Matematik


Online matematik özel derslerimiz skype veya zoom üzerinden gerçekleştirilmektedir. Online matematik derslerinin uzunluğu dersi alan kişinin talebine göre 1 saat, 2 saat veya daha uzun sürelerde olabilmektedir. İsterseniz düzenli olarak belirleyeceğiniz zamanlar ile ders alabilmenin yanında sadece ihtiyacınız olan sorunu çözmek için istediğiniz sayıda ders alabilmeniz mümkündür. Online özel dersleri tek kişi alabilmenin yanında isterseniz 2 veya 3 kişilik gruplar halinde de alabilirsiniz.

Online matematik özel derslerimiz hakkında her türlü sorunuz için 0538 263 79 71 özel ders hattından bizleri arayabilir veya watsapp üzerinden sorularınızı yazabilirsiniz. Ayrıca infobuders@gmail.com üzerinden mail olarak ta sorularınızı gönderebilirsiniz.
online matematik özel ders