Anasayfa Hakkımızda Kadromuz İletişim
Neden Boğaziçiliden Matematik Özel Ders?

BUmatematik kadrosundaki Boğaziçili öğretmenler matematik konusunda varolan hakimiyetleri ve bunu girdikleri sınavlarla ispatlamış kişiler olmaları dolayısıyla başarıya giden yolları iyi bilen kişilerdir. Bu özellikleri ile özel ders alan öğrenci için iyi bir rol model ve sınavlarda başarılı olma konusunda verecekleri tavsiyelerle de çocuğunuza iyi bir eğitim koçu olmaktadırlar. BUmatematik eğitim kadrosu oluşturulurken en önemli kriterlerden birisi de bilgilerini öğrencilerine aktarabilme kabiliyetine sahip olmadır. Bilgi aktarabilme konusunda da oldukça başarılı öğretmen kadrosuna sahibiz.

Ayrıca diğer önemli bir nokta Bumatematik kadrosunu oluşturan öğretmenlerin eğitim işi part time yaptıkları işler değil asıl işleridir. Bu sınavlara hazırlanan öğrenci velileri için matematik özel dersi aldırmada bakacakları önemli bir kriter olmalıdır. Böylesi önemli yıllarda işinin uzmanı kişiler ile çalışmak, sınav sonrasında geriye dönük pişmanlıkların önüne geçecektir.

Boğaziçili matematik öğretmenlerinin bu eğitim camiasında bulunan bir çok öğretmen ile kıyaslandığında önemli bir artısı da ingilizce hakimiyetleri ve ayrıca ingilizce matematik anlatabilme kabiliyetleridir. Bu özellikleri dolayısıyla IB ve AP programlarında okuyan öğrenciler için aradıkları matematik özel ders öğretmeni olmaktadırlar. Üniversitelerde ingilizce olarak anlatılan calculus I-II, lineer cebir, diferansiyel denklemler ve istatistik-olasılık gibi dersler konusunda da BUmatematik kadrosundaki matematik öğretmenleri oldukça deneyimlidir. Bu derslerdeki takıntılarınızdan kurtulmak doğru bir matematik öğretimi ile çok kolay olacaktır. Ayrıca SAT-GMAT-GRE gibi ingilizce matematik içeriğine sahip sınavlara hazırlıkta da yardımcı olabilmekteyiz.

Saygılarımızla,
Buders Ekibi
neden boğaziçiliden matematik özel ders