Anasayfa Hakkımızda Kadromuz İletişim
Lise Okul Derslerine Yardımcı Matematik ve Geometri Özel Dersleri

Lise okul derslerine yardımcı matematik ve geometri özel derslerimiz 9, 10, 11 ve 12. sınıf matematik ve geometri derslerini içermektedir. Matematik ve geometri dersleri istenildiğinde ingilizce olarak ta anlatılabilmektedir.

Lise matematik eğitimi 9. sınıfta ilköğretim 6, 7 ve 8. sınıfın genel bir tekrarı ve işlemsel anlamda gelişimi artırmaya yöneliktir. İlköğretimden sonra matematikte birçok başarılı öğrenci, 9. sınıf matematiğinin işlemsel düzeyinin artmasına cevap veremeyerek matematikte vasat birer öğrenciye dönüşebilmektedir. Lise eğitminde en dikkat edilmesi gereken yıldır. Çocuğu düzenli çalışmayan aileler çocuklarının matematiksel gelişimlerinde aksama olmaması açısından matematik özel dersi düşünmelidirler. Bu sayede oluşabilcek altyapısal eksikliğin tedbiri zamanında alınmış olur.

10, 11 ve 12. sınıf yıllarındaki matematik eğitimi artık işlemsel düzeyin iyiden iyiye arttığı ve öğrencinin sürekli yeni bilgiler ile karşılaştığı yıllardır. Bu yıllarda matematik konuları öğrenilirken sürekli o konular ile ilgili sorular çözülmeli ve pratik yapılmalıdır. Bu sayede 12. sınıfa gelindiğinde üniversite sınavlarına hazırlıkta oldukça iyi bir altyapıya sahip olunabilmektedir. Lise yıllarında matematik özel derslerini düşünmesi gereken aileler, çocukları düşük notlar alan veya okulda idare eder notlar alsa bile düzenli bir matematik çalışma alışkanlığı olmayan çocuklara sahip ailelerdir. Özel derse zamanında başvurmanın en önemli avantajı sorunlar büyümeden çözüm üretebilmek ve büyük başarılara ilerleyebilmektir. Lise matematik ve geometri özel derslerimiz ile her türlü problemde uzman kadromuz ile sizlerin yanınızdayız. Her türlü sorunuz için bizi 0538 263 79 71 nolu özel ders hattımızdan bizi arıyabilir veya infobuders@gmail.com mail adresinden bize yazabilirsiniz.

Yardımcı Linkler:

MEB Lise Matematik Müfredatı (9-10-11-12)
Matematik Özel Ders Kadromuz
Lise Matematik Çalışma Soruları
Lise Eğitim Haberleri
BUders Matematik Videoları

Saygılarımızla,
BUders Ekibi

lise matematik özel ders